Implantek Studio

"HÜCREDEN UZAYA GİDEN YOLCULUK"


Implantek Medikal dünya devi teknoloji partneriyle ülkesine ve insanlığa hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Günümüz teknoloji dünyasında projelerine ve paylaşlarına değer katma mücadelesini vermektedir.

Implantek Medikal uçtan uca çözümleri ile olumlu bir iş gelişimi sunar. Üretim, tasarım, mühendislik, inceleme ve daha fazlasına yönelik çözümlerin entegrasyonu ile geleneksel süreçleri iyileştirerek hızlandırır ve bunu yaşamın her alanında hizmetinize sunar.

Implantek Medikal , uzmanlaştığı ve temsilciliğini yaptığı YAZILIM firmalarının konuları kapsamındaki bir çok endüstriye HİZMET VERMEKTEDİR

3D Systemshaptik cihazları, gerçek üç boyutlu navigasyon ve kuvvet geri bildirimi sağlar;araştırma ve ticaret uygulamaları için olduğu kadar Geomagic® Freeform® ve Geomagic® Sculpt® 3D modelleme sistemlerine bir dokunuş hissi katar.

Haptikler, Geomagic tasarım ve sanal şekillendirme ortamlarında kullanıldığında, tasarımcılar, 3B verilerinin şeklini fiziksel kil içinde tasarlanmış gibi etkileşime girebilir ve hissedebilirler. Bu, gerçek dünyada olduğu gibi etkileşimli kil şekillendirme araçları ile daha sezgisel 3B tasarıma olanak tanır.

Bu patentli Geomagichaptik cihazları, imleç sanal alanda 3D modelle etkileşime geçtiğinde dokunma benzetmek için tasarımcının elini geri iten güçler yaratan bir şekilde motorlar kullanıyor

Jeomagikhaptik cihazlar, dijital dünyayla sezgisel, gerçekçi etkileşimin arandığı son derece geniş bir uygulama yelpazesinin yanı sıra ileri teknoloji AR-GE projelerinde kullanılmaktadır. Çeşitli modellerde, cihazın uç efektörleri, çeşitli araçları simüle etmek için özelleştirilebilir. OEM uygulamaları, şırınga, omurga, artroskop veya başka bir tıbbi alet kullanarak kalemin fiziksel duyuları (ör. Delme, delme, delme veya kesme gibi) taklit ettiği tıbbi simülasyonlar ve eğitim alıştırmaları içerir.

3D Systemshaptik cihazları, doğru ama organik tasarımlara ihtiyaç duyan her endüstride, daha hızlı ve hassas tasarımlar oluşturmak için dokunma hissi kullanarak kullanılır.

Aşağıdaki endüstrideki tasarımcılar, tasarımlarını başarılı bir şekilde oluşturmak için Geomagic yazılımına ve dokunmatik cihazlara yöneldiler:

• Tıp ve cerrahi

• Oyuncak ve aksiyon heykelcikleri imalatı

• Takı tasarımı

• Sanat eseri ve heykel

• Otomotiv parçaları ve ürünleri

• Bakewear ve aşçılık kalıpları ve kalıpları

• Mimari donanım ürünleri

• Adli yeniden yapılandırma

• Ayakkabı tasarımı ve imalatı

• Madalyalar ve paralar

• 3D Oyun geliştirme

 

"KARMAŞIK METROLOJİ UYGULAMALARINDA UZMANIZ"

Şekillerin ve işlevlerin artan karmaşıklığı göz önüne alındığında, detaylı üretim parçalarının tarama, analiz ve muayene görevleri büyük önem kazanmaktadır.

SONLU ELEMANLAR ANALİZİ (FEA) & HESAPLAMALI AKIŞKANLAR DİNAMİĞİ (CFD)

‘’ KANINIZIN DAMARINIZDA Kİ SEYAHATİNDEN, UÇAKTA Kİ KONFORUNUZA DEK KENDİMİZİ SORUMLU HİSSEDİYORUZ.’’

TASARIMIN ONAYI

  • Üretim öngörümüz sayesinde, Mühendislik Simülasyonu hizmetleri sağlayabilmekteyiz
  • Mühendislik Simülasyon hizmetimiz ile dijital keşiften dijital prototiplemeye, dijital operasyonlara ve bakıma kadar ürün yaşam döngüsünün nasıl genişlediğini keşfedin.

 

’ BİZE GELİRKEN YANINIZA SADECE HAYALİNİZİ ALMANIZ YETERLİ ‘

Implantek endüstri sektörleri üzerinde odaklandığı için müşterilerimiz ilgili sektörlerde uzmanlaşmış kişilerle çalışmanın avantajlarından yararlanır. Bu, sadece tek bir sektör ile sınırlı kalmaz, aynı zamanda uzmanların kendi sektörlerini de içerir. Amacımız, müşterilerimizle yönetim birimlerinin, omuz omuza ve uzun vadeli ortaklıklar kurarak yakın çalışmalar yapmasıdır.

Personelimizin sahip olduğu teknolojik bilgi ve endüstriyi yönlendiren çözümlerimiz müşterilerimize gerçek bir rekabet avantajı kazandırır.Teknolojik alt yapımız ve insan kaynaklarımız sayesinde aşağıda belirtilen sektörlerle çalışmaktayız.