Kalite Kontrol

"HÜCREDEN UZAYA GİDEN YOLCULUK"


Kalite Kontol

Esnek, güvenilir ve kalitesinden ödün vermeyen geniş bir ZEISS platformu üretim sistematiği içerine entegre edildi. En son nesil hassas ve daha geniş bir ölçüm aralığının yanı sıra geniş bir optik sensör paketi sunmaktadır. Mükemmel bir tarama teknolojisine sahip olan ZEISS CALYPSO referans yazılımı ve yüksek seviyede ayarlanmış genel konsept, bir standart olarak ZEISS CONTURA’nın sınıfındaki yerini sağlamlaştırmaktadır

Bilgisayar Destekli Hassasiyet

Köprü, özellikle tarama gibi hassaslığı etkileyen dinamik güçlere maruz kalır. ZEISS CONTURA, bu tür eylemsizlik etkilerinin telafisini hesaplar. Bu, istenilen hassaslığın yüksek ölçüm hızlarında bile aynı kalmasını sağlar.

Uygun Kontrol

Sistem, kullanıcı dostu bir kontrol paneli tarafından kontrol edilir ve bir bilgisayara ihtiyaç duymaz. İlerlemeli kumanda kolu bütün eksen hareketlerinde daha kolay ve daha hassas bir kontrolü mümkün kılar. Hız, CNC modunda ayarlanabilir. Medikal , sağlık , endüstri , uzay ve havacılık konularını ele almak için, MetalurjiHizmetlerinde özel önem verilerek, her türlü imalatın endüstriyel analizleri için ayrı bir bölümü vardır.