3D Modelleme

"HÜCREDEN UZAYA GİDEN YOLCULUK"


Ürün serisinin yeni bir ürününün geliştirilmesine mi başlıyorsunuz?

Firmamız, sizi rekabetin önüne yerleştirecek ürün tasarımı sunmaya yardımcı olmaya odaklanmaktadır. Solid yazılımlarını, tam 3D katı CAD modelleri, 2D detay çizimleri ve üretim başarısına ulaşmanıza yardımcı olacak diğer tasarım servislerini üretmek için kullanıyoruz. 3B CAD modelleme tasarımcımız, çizim, tasarım, CAD ve tasarım analizinde deneyimli ve bilgili. Dürüst, yaratıcı ve birlikte çalışmanın keyifli olduğunu göreceksiniz. Mevcut en iyi CAD ekipmanı ile çalışan, küçük ve duyarlı bir destek hizmetlerimiz mevcuttur. Mümkün olan en kısa sürede, ihtiyacınız olanı elde etmek için normal iş gününün çok ötesinde çalışıyoruz.

Girişimciler ve birçok küçük ölçekli işletmeler, tasarımdan modelleme ve geliştirme aşamasına geçmek için mevcut kaynaklara sahip değildir. Yüzyıl, yeni ürün işleminizi bilgisayar destekli tasarım safhasından, ürün geliştirme sürecine taşımanıza yardımcı olabilir. Yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarabilmeniz için size ürün fizibilitesi ve ürün maliyet analizi konusunda yardımcı olacağız. Ürün prototipleri, üretim araçları ve zaman çizelgesi tahminleri için geliştirme teklifleri, projenizi güvenle sağlayabileceğimiz hizmetlerdir

Endüstri ortakları ağımız, konseptten üretim aşamasına kadar, yetenekli ve güvenilir eller tarafından gerçekleştirilen kesintisiz hizmet sunmaktadır.