Zirkonia

"HÜCREDEN UZAYA GİDEN YOLCULUK"


Alüminyum olarak da bilinen Alüminyum Oksit, çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda sıklıkla kullanılan, sıkı giyilen gelişmiş teknik seramik malzemedir. Sinterlendiğinde, sadece elmas öğütme yöntemleri kullanılarak işlenebilir. Yüksek sertlik ve aşınma direnci, düşük erozyon seviyeleri, yüksek sıcaklık özellikleri. Direnç, korozyon direnci ve biyoinertlik. Buna ek olarak, oldukça cilalanmış olabilir, bu da geniş bir uygulama yelpazesi için kullanışlı hale getirir. Sık kullanılan alüminanın saflığı% 90 ila% 99.7 arasındadır.

Alüminyum Oksit, Al2O3 en çok uygulanan ve düşük maliyetli teknik seramik malzemedir. Üstün mekanik mukavemet ve elektriksel özellikler, aşınma direnci ve aşınma direnci kombinasyonunu sunar. Maksimum çalışma sıcaklığı, nispeten yüksek termal iletkenlik ile 1700 ° C’ye kadardır. Aynı zamanda, yüksek bir elektrik direnci olan elektriksel açıdan yalıtkan bir malzemedir. İyi korozyon direnci, suda çözünmez hale getirir ve güçlü asit ve alkalin çözeltide az çözünür.

Yüzyıl çok çeşitli uygulamalar ve endüstriler için teknik seramik çözümleri tasarlamak ve geliştirmek için yeterli deneyime sahiptir. Aşınmaya ve Korozyona Dayanıklı İşleme Seramik Parçaları alanındaki bu uzmanlığı, en iyi tasarımın ve malzemelerin belirli uygulama ve ihtiyaçlarına yönelik seçilmesini sağlamak için tüm müşterilerimize sunuyoruz.